KONST / Litografier / Färglitografi 11733233

nr 1173 3233

Färglitografi

Signerad Lindgren, ”af Chapman”. Signerad, numrerad 52/300, motivet: 32x44 cm

måndag 2 april 2018
kl 20:05:12